Limitowana promocja Karty Kredytowej BGŻ BNP Paribas z bonem 400 zł do wykorzystania na Allegro

4

Aż 400 zł do wykorzystania na allegro!

Rekordowa promocja BGŻ BNP Paribas! Za założenie karty kredytowej możemy zyskać aż 400 zł do wykorzystania na Allegro. Zastanów się czy umiesz działać szybko? Warunki promocji są bajecznie proste, bonus wysoki, natomiast sama oferta mocno limitowana!  Bank przewidział tylko 4 000 promocyjnych wniosków. W momencie wyczerpania limitu wnioskowanie o kartę kredytową na stronie promocji zostanie wyłączone. Dlatego nie należy zwlekać z decyzją. Jeżeli uważasz, że tego typu oferta jest zbyt piękna, by była prawdziwa- przeczytaj nasz artykuł „Dlaczego banki oferują premie na start…”.

Dla kogo promocja Karty Kredytowej BGŻ BNP Paribas?

Dla osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy. Posiadanie konta lub innego produktu w tym banku nie wyklucza nas z promocji! Podczas wnioskowania o produkt, bank może pytać o źródło naszego dochodu.

Pierwszym krokiem jest złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji, gdzie należy pamiętać o zaznaczeniu dwóch pierwszych zgód (wymóg regulaminu promocji). Formalnie czas na skorzystanie z oferty mamy do 31.03.2019, ale jest to limitowana promocja i bank wyłączy możliwość wnioskowania po wyczerpaniu się limitu 4 000 wniosków. Dlatego im szybciej wypełnimy krótki formularz tym lepiej, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem promocja zakończy się przed czasem.

Kilka dni po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas konsultant, aby dokończyć proces rejestracji. W przypadku przyznania karty kredytowej, kolejnym krokiem jest spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Bajecznie proste warunki promocji!

Nagroda została podzielona na 4 części, każda po 100 zł. Voucher do wykorzystania na Allegro otrzymamy za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy operacji kartą kredytową na kwotę min. 1 000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo, jeśli umowę podpiszemy w lutym, obrót na karcie w kwocie min. 1 000 zł będziemy musieli zrealizować w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki otrzymamy bon do wykorzystania na allegro o wartości 100 zł. Warunki promocji możemy spełnić płacąc karta w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Bank weźmie również pod uwagę wypłaty z bankomatów oraz przelewy z rachunku karty kredytowej. W przypadku powyższych operacji BGŻ BNP Paribas naliczy prowizje 4,9% (min. 10 zł). Transakcje, które nie będą brane pod uwagę to te zwrócone oraz zasilenia portfeli internetowych itp.

Nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od końca miesiąca, w którym spełniliśmy warunki promocji. Do odebrania voucherów niezbędne będzie zarejestrowanie się na powyższej stronie.

Korzystając z okazji zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych.

Ile kosztuje Karta kredytowa BGŻ BNP Paribas

Karta Kredytowa od Banku BGŻ BNP Paribas kosztuje 72 zł rocznie, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii wystarczy wydać min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych aby uniknąć opłaty. Tym samym spełniając warunki promocji otrzymujemy kartę za darmo w pierwszym roku.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
4 komentarzy on “Limitowana promocja Karty Kredytowej BGŻ BNP Paribas z bonem 400 zł do wykorzystania na Allegro”
  1. finhack

    W regulaminie mamy pewien punkt, który teoretycznie wyklucza tego typu transakcje. W praktyce rożnie bywa, jakiś czas temu w przypadku promocji Citibanku transakcje polegające na zasileniu Revoluta przechodziły. Zgodnie z tym punktem regulaminu, tego typu transakcje nie powinny być zaliczone (sprytnybill)
    Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące operacje:
    polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych
    lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których
    posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności
    gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji
    lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych
    dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej
    transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania
    środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania
    płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług. „

    Odpowiedz
  2. koto

    czy do transakcji karta mozna zaliczyc transakcje poprzez sprytny bill?

    Odpowiedz
  3. Kamil

    Dla niezorientowanych, mozna jeszcze zgarnac u nich pieniadze za zalozenie konta. Przynajmniej ja tak robilem 3 tygodnie temu !!

    Odpowiedz
    1. finhack

      Nowa promocja konta optymalnego wystartowała dziś po południu. Artykuł zostanie opublikowany na naszej stronie w ciągu 1-2 godzin. Link do promocji dostępny z poziomu rankingu kont (3 pozycja). Jednocześnie dziękujemy za czujność.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *