Kumulacja promocji nawet 680 zł za założenie konta Jakie Chce od Santander Bank

Ponad 380 zł za konto od Santander Banku

Kumulacja, aż 4 promocji przy założeniu konta w Santander Banku. Istotną kwestią jest możliwość połączenia wszystkich ofert. Skorzystać możemy z promocji Santandera, gdzie za założenie konta z polecenia zyskamy 80 zł, dodatkowo bank wypłaci nam 150 zł za wpływ wynagrodzenia. Kolejne 150 zł otrzymamy w formie bonu do biedronki. To jeszcze nie wszystko, ponieważ cały czas Santander bank oferuje Moneyback, w którym możemy zyskać nawet 300 zł w ciągu roku. Łącząc powyższe oferty lekka ręką zyskamy 380 zł.

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

680 zł santander promocja

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

W przypadku programu poleceń należy być nowym klientem (nie posiadać żadnego konta w Santander/BZWBK od 1.05.2018). W przypadku promocji z wynagrodzeniem okres ten jest dłuższy o 1 miesiąc (od 1.04.2018). Najlżejsze warunki dotyczą otrzymania bonu do biedronki, gdzie konta nie możemy posiadać od 01.07.2018.

150 zł w formie bonów do biedronki 

W celu uzyskania pierwszej premii należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie do 31.08.2019, jednocześnie powinniśmy zaakceptować odpowiednie zgody:

 • zgodę na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych
 • zgodę na elektroniczny kanał komunikacji
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych

Za spełnienie powyższych warunków (założenie konta i odpowiednie zgody) otrzymamy bon 50 zł do wykorzystania w sklepach biedronka. Nagroda trafi na naszą skrzynkę e-mail do 31.10.2019

Kolejne 100 zł do Biedronki

Premia trafi do nas, jeśli w ciągu miesiąca od otwarcia konta zapewnimy wpływ na rachunek min. 1000 zł oraz dokonamy 5 transakcji kartą/BLIK. Warunek wpływu najłatwiej spełnić przelewając 1000 zł z naszego konta w innym banku. Transakcje karta mogą być dokonane na dowolne kwoty. W tym przypadku nagroda również trafi na naszego maila.

Program poleceń 80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę.

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, wystarczy do dnia 30.09.2019r zawnioskować o “Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo musimy zgodzić się na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej. Kolejnym warunkiem jest zgoda na EKK, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną.

Co musimy zrobić aby otrzymać bonus:

 • Podczas składania wniosku wpisać w odpowiednim miejscu kod osoby polecającej
 • Po założeniu konta, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander’a
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu tych warunków.

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeśli mamy aktywne konto w Santander Bank, możemy je polecać innym! Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki “Oferta banku” -> “Program poleceń” -> “Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 80 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić dowolną ilość razy, jedyny taki program poleceń na rynku!

150 zł za wpływ wynagrodzenia (3 Edycja)

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o Konto Jakie Chcę wraz Kartą. W kolejnym etapie musimy złożyć dyspozycje przekazywania wynagrodzenia, wniosek możemy złożyć na infolinii lub przez bankowość internetową banku Santander.  Oba kroki musimy wykonać przed 31.07.2019r.

Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia i aktywność kartą po 50 zł miesięcznie. Cały bonus to 150 zł, wypłacane jest za spełnienie warunków w 3 kolejnych miesiącach. Ponadto w miesiącu zawarcia umowy o prowadzenie konta, należy złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia. Warunki promocji powinniśmy zacząć spełniać w miesiącu następujący po miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym. Bank wypłacić premie, jeżeli na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości 1000 zł oraz dokonamy min. 5 transakcji kartą.

Przykładowo, aby otrzymać premie 150 zł powinniśmy:

 • Podpisać umowę o prowadzenie konta np. w czerwcu
 • następnie w lipcu, sierpniu, wrześniu zapewniamy wpływ wynagrodzenia 1000 zł/m-c oraz dokonujemy 5 transakcji kartą/m-c.
 • w październiku 150 zł trafi na nasze konto.

Należy pamiętać o wyrażeniu zgód na komunikacje marketingową ze strony banku oraz na EKK(elektroniczne kanały komunikacji), które są konieczne do wzięcia udziału w promocji.

Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank zalicza: wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

W tym przypadku przelew z naszego konta w innym banku nie będzie brany pod uwagę. Do momentu wypłaty bonusu zarówno konto jak i karta muszą pozostać aktywne. 

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Promocja bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi. Maksymalna premia to 300 zł.

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy nawet 680 zł (w przypadku wysokich rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus. Dodatkowo możemy zyskać 2,7 % na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie dostępne jest do 29.06.2019.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta rachunku dostępna w naszym rankingu kont osobistych 2019.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji 150 zł za wpływ wynagrodzenia
Regulamin promocji 150 zł premii
Program poleceń
Tabela opłat i prowizji
Warunki prowadzenia Konta Jakie Chce

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

2 komentarze
 1. Odpowiedz
  radek 4 lipca 2019 18:17

  Polecam pewny kod programu poleceń w santander bank:
  1015860198
  Zapewniam:
  – wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  – konto będzie w ciągłym użyciu

 2. Odpowiedz
  Marcin 17 lipca 2019 22:02

  Jakby ktoś potrzebował kod poleceń do Santander to podaję mój 1015742112. Pozdrawiam.

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0

  Zapisz się do naszego Newslettera!

  Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

  FreshMail.pl