Hit powraca! Konto Otwarte na Ciebie z premia 350 zł od BNP Paribas

350 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 350 zł trafi do nas w formie przelewu. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 350 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

bnp-paribas-350-zł

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 31.10.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 4500 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 350 zł od BNP Paribas

Premia 350 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 150 zł otrzymamy za założenie rachunku i dokonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych (płatności należy dokonać w listopadzie). W tym przypadku chodzi o transakcje w sklepach/internecie na dowolną kwotę.
 • 200 zł otrzymamy za spełnienie warunków potrzebnych do uzyskania pierwszej nagrody. Dodatkowo w grudniu musimy wykonać transakcje kartą na min. 200 zł oraz zapewnić wpływ 1000 zł na rachunek.

Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid. W przypadku wpływu 1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.12.2019, następnie do 25.12.2019 należy uzupełnić stosowne dane i do 31.12.2019 otrzymamy przelew 150 zł. Druga premia w wysokości 200zł trafi na nasze konto do 31.01.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0