fbpx

Konto Otwarte na Ciebie z premia 200 zł od BNP Paribas

200 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 200 zł trafi do nas w formie przelewu. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 200 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 06.04.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 4000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 200 zł od BNP Paribas

Premia 200 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 100 zł otrzymamy za założenie rachunku. Dodatkowo należy wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej oraz zapewnić wpływ 500 zł na rachunek. Warunki musisz spełnić w kwietniu 2020.
 • Drugie 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości internetowej oraz zapewnić wpływ 1000 zł na rachunek. Warunki należy spełnić w maju 2020.

W przypadku wpływu 500-1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. W przypadku przelewy wystarczy zwykły przelew Elixir na nasze konto w innym banku. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.05.2020, następnie do 25.04.2020 należy uzupełnić stosowne dane i do 31.05.2020 otrzymamy przelew 100 zł. Druga premia trafi na nasze konto do 30.06.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0