Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł trafi na nasz nowy rachunek bankowy. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Co istotne, prowadzenie konta jest darmowe, w przypadku karty debetowej wystarczy dokonać 1 transakcja/m-c i karta będzie prowadzona za darmo! W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 300 zł premii, nie płacąc ani złotówki prowizji! Jeśli rachunek nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

mbank 300

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 23.06.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 2000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 150 zł otrzymamy za wykonanie 2 przelewów oraz dokonanie płatności kartą na kwotę łączna min. 200 zł. Warunki należy spełnić w lipcu 2019. Dodatkowo powinniśmy aktywować aplikację mobilna GOmobile, czas na to mamy do końca lipca. 
 • 150 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w sierpniu 2019.(2 przelewy oraz transakcje kartą na min. 200 zł)

W przypadku przelewów, wystarczy operacja na dowolną kwotę, wykonana z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej. Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid.  Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 23.08.2019, do 27.08.2019 należy uzupełnić dane potrzebne do wypłaty bonusu. Premia 150 zł trafi na nasze konto do 31.08.2019. Druga premia w wysokości 150zł trafi na nasze konto do 22.09.2019.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na dziś” jest darmowa po wykonaniu min. 1 transakcji w danym miesiącu. Dodatkowo, osoby młode do 26 roku życia nie zapłacą nic za kartę niezależnie od aktywności. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Pozostałe bankomaty kosztują 5 zł, chyba że mamy poniżej 26 lat- wtedy wszystkie krajowe bankomaty mamy za darmo. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0