Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

0

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł trafi na nasz nowy rachunek bankowy. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Wraz z kontem wyrabiamy kartę otwartą na Świat, z którą zyskujemy m.in brak prowizji za przewalutowanie, darmowe bankomaty w kraju, darmowe wypłaty za granicą z bankomatów BNP i Global Alliance. Koszt prowadzenia karty to 10 zł/m-c i musimy ją utrzymać do momentu odebrania premii. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 300 zł premii, ale za prowadzenie karty zapłacimy w tym czasie ok. 40-50 zł! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 12.07.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 2000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

  • 150 zł otrzymamy za  dokonanie płatności kartąna kwotę min. 300 zł/m-c w lipcu oraz sierpniu (w każdym miesiącu po 300 zł).
  • 150 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 1000 zł/m-c we wrzeniu i październiku (w każdym miesiącu po 1000 zł).

W przypadku przelewów, najprościej dokonać go z naszego rachunku w innym banku. Nie może to być przelew wewnętrzny z rachunków  BNP Paribas lub wpłata gotówki. Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid.  Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.09.2019, do 25.09.2019 należy uzupełnić dane potrzebne do wypłaty bonusu. Premia 150 zł trafi na nasze konto do 31.09.2019. Druga premia w wysokości 150zł trafi na nasze konto do 30.11.2019.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na swiat” kosztuje 10 zł/m-c. W pakiecie z kartą otrzymujemy bez prowizyjne przewalutowanie transakcji. Możemy korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji. Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie od rezygnacji z podrózy. Tym samym pakiet korzyści za który przyjdzie nam płacić 10 zł/m-3 jest dość szeroki, na pewno się przyda w wakacyjnych miesiącach. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 12.07.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *