fbpx

Konto Firmowe Santander Bank Polska 24 miesiące bez opłat plus premia 900 zł

Promocja Konto Firmowe Santander Bank Polska

Wystartowała bardzo atrakcyjna promocja konta Firmowego od Santander Bank Polska. Przez pierwsze 24 miesiące otrzymujemy darmowe prowadzenie rachunku, jak również ofertę  4% moneyback (maksymalnie 900 zł). Ciekawym udogodnieniem jest darmowa paczka 10 przelewów natychmiastowych oferowana co miesiąc.

Santander konto godne polecenia

Kto może skorzystać z oferty 900 zł 

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały konta firmowego w Santander Bank Polska od 31.03.2019. Posiadanie konta osobistego, karty kredytowej itd. nie wyklucza nas z promocji.

Pierwszym korkiem jest zarejestrowanie na dedykowanej stronie promocji. Następnie powinniśmy złożyć wniosek o konto firmowe z wygenerowanego dla nas linku. Czas na założenie rachunku mamy do 31.03.2020. Na stronie promocji powinniśmy wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową (przekazanie informacji do organizatora, że spełnilismy warunki). Podczas wypełniania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe (kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych). Jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w ofercie. Wnioskowanie o konto firmowe w promocji możliwe jest jedynie online.

900 zł premii od Santander Bank Polska

Bonus 900 zł otrzymamy w formie moneybacku. Bank zwróci nam 4 % wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 pierwszych miesięcy (maksymalnie 150 zł/m-c). W celu uzyskania maksymalnej premii, powinniśmy dokonać płatności kartą na kwotę 3750 zł w danym okresie. Dodatkowo, w miesiącu poprzedzającym powinniśmy wykonać przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł(warunek konieczny). Przykładowo we wrześniu robimy przelew do ZUS/US na min. 200 zł, to w październiku otrzymany moneyback 4% wartości transakcji (maksymalnie 150 zł).

Santander 900 zł

Premia trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. Powyższą premię powinniśmy uwzględnić w przychodach naszej firmy rozliczając ewentualny podatek.

Dodatkowa premia 2/4/6% moneyback

Oprócz premii 900 zł możemy od banku otrzymać dodatkowy cashback. Tym samym za transakcje dokonane na stacjach CircleK otrzymamy 2%, płatności w hotelach i motelach  na terenie kraju dadzą nam 4 % moneyback, natomiast płatności na autostradach aż 6 %.

moneyback santander

Darmowe konto firmowe przez 24 miesiące

W promocji zyskujemy nie tylko premię pieniężna, ale również przez pierwsze 24 miesiące nie zapłacimy nic za prowadzenie konta wraz z kartą. Na tym nie kończą się korzyści; zgodnie z regulaminem bank nie pobierze żadnych opłat za:

 • Prowadzenie konta wraz z kartą debetową
 • Przelewy internetowe wraz z kodami autoryzacyjnymi
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych Bluecash w danym miesiącu
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • Zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Podsumowując wszystkie podstawowe operacje możemy wykonywać za darmo. Warunki zwrotu 900 zł za płatności kartą są bardzo przejrzyste, brak jest jakichkolwiek wykluczeń. Na chwilę obecną jest to najlepsza oferta konta firmowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji 900 zł
Tabela opłat i prowizji

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0