fbpx

Konto Firmowe Santander Bank Polska 24 miesiące bez opłat plus premia 1050 zł

12Promocja Konto Firmowe Santander Bank Polska

Wystartowała bardzo atrakcyjna promocja konta Firmowego od Santander Bank Polska. Przez pierwsze 24 miesiące otrzymujemy darmowe prowadzenie rachunku, jak również ofertę  4% moneyback (maksymalnie 900 zł). Ciekawym udogodnieniem jest darmowa paczka 10 przelewów natychmiastowych oferowana co miesiąc. Dodatkowo w obecnej promocji Bankiera, organizator oferuje dodatkowe 150 zł.

Kto może skorzystać z oferty 900 zł 

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały konta firmowego w Santander Bank Polska od 31.03.2019. Posiadanie konta osobistego, karty kredytowej itd. nie wyklucza nas z promocji.

Pierwszym korkiem jest zarejestrowanie na dedykowanej stronie promocji. Następnie powinniśmy złożyć wniosek o konto firmowe z wygenerowanego dla nas linku. Czas na założenie rachunku mamy do 31.03.2020. Na stronie promocji powinniśmy wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową (przekazanie informacji do organizatora, że spełnilismy warunki). Podczas wypełniania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe (kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych). Jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w ofercie. Wnioskowanie o konto firmowe w promocji możliwe jest jedynie online.

900 zł premii od Santander Bank Polska

Bonus 900 zł otrzymamy w formie moneybacku. Bank zwróci nam 4 % wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 pierwszych miesięcy (maksymalnie 150 zł/m-c). W celu uzyskania maksymalnej premii, powinniśmy dokonać płatności kartą na kwotę 3750 zł w danym okresie. Dodatkowo, w miesiącu poprzedzającym powinniśmy wykonać przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł(warunek konieczny). Przykładowo we wrześniu robimy przelew do ZUS/US na min. 200 zł, to w październiku otrzymany moneyback 4% wartości transakcji (maksymalnie 150 zł).

Santander 900 zł

Premia trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. Powyższą premię powinniśmy uwzględnić w przychodach naszej firmy rozliczając ewentualny podatek. W celu odebrania premii należy do 23.02.2020 zarejestrować się na stornie promocji, zaznaczając odpowiednie checkboxy. Należy wyrazić m.in zgody marketingowe oraz na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową(chodzi o informacje o spełnieniu warunków).

Premia 150 zł trafi do nas za dokonanie co najmniej 1 transakcji kartą i 1 przelewu za pomocą usługi Mini Firma(bankowość internetowa lub mobilna). Czas na spełnienie warunków to 2 miesiące od momentu podpisania umowy. W przypadku przelewu powinien to być przelew zewnętrzny na dowolną kwotę (przelewy do ZUS i US nie są liczone).

Dodatkowe 150 zł od bankiera!

Oprócz głównej premii 900 zł możemy otrzymać dodatkowe 150 zł od pośrednika Bankiera. Aby wziąć udział w ofercie należy być nowym klientem, czyli nie posiadać konta firmowego od 21.01.2019 roku. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza naszego udziału w ofercie. Czas na przystąpienie do promocji mija 23.02.2020. Podczas wnioskowania należy zaznaczyć odpowiednie checkboxy m.in zgody marketingowe, zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankowa(chodzi o informacje o spełnieniu warunków).

Warunki zdobycia bonusu są bardzo proste, wystarczy w ciągu 2 miesięcy od założenia rachunku wykonać jedną transakcje kartą oraz jeden przelew za pomocą usługi Mini Firma (Bankowość internetowa/mobilna). Przelew powinien być zewnętrzny na dowolną kwotę, nie będą brane pod uwagę przelewy do ZUS, US oraz te wewnętrzne. Kwota transakcji kartą również jest dowolna.

Informacje o spełnieniu warunków otrzymamy do 30.06.2020, wypłata nastąpi do 03.08.2020. Jednocześnie od otrzymania informacji mamy 14 dni na uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty świadczenia.

Dodatkowa premia 2/4/6% moneyback

Oprócz premii 900 zł możemy od banku otrzymać dodatkowy cashback. Tym samym za transakcje dokonane na stacjach CircleK otrzymamy 2%, płatności w hotelach i motelach  na terenie kraju dadzą nam 4 % moneyback, natomiast płatności na autostradach aż 6 %. Co ważne zwrot za hotele i autostrady nie może przekroczyć 200 zł, w przypadku paliwa nie ma limitu (sky is the limit).

moneyback santander

Darmowe konto firmowe przez 24 miesiące

W promocji zyskujemy nie tylko premię pieniężna, ale również przez pierwsze 24 miesiące nie zapłacimy nic za prowadzenie konta wraz z kartą. Na tym nie kończą się korzyści; zgodnie z regulaminem bank nie pobierze żadnych opłat za:

 • Prowadzenie konta wraz z kartą debetową
 • Przelewy internetowe wraz z kodami autoryzacyjnymi
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych Bluecash w danym miesiącu
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • Zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Podsumowując wszystkie podstawowe operacje możemy wykonywać za darmo. Warunki zwrotu 900 zł za płatności kartą są bardzo przejrzyste, brak jest jakichkolwiek wykluczeń. Na chwilę obecną jest to najlepsza oferta konta firmowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji 900 zł

Regulamin promocji 150 zł
Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0