Zgarnij Głośnik JBL Flip 3 za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi bank!

19

Dawno nie było tak ciekawej promocji – do zgarnięcia głośnik JBL Flip 3 o wartości 359 zł (Idealny sprzęt na wakacyjne podróże). Aby go otrzymać, wystarczy założyć kartę kredytową Citi Banku i wykonać dwie proste rzeczy 🙂

Dla Kogo karta Kredytowa?

Dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 1.06.2015 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku

Jak otrzymać głośnik JBL Flip 3?

Do 4 września 2018 roku wejdź na stronę banku i wypełnij swoimi danymi-formularz zgłoszeniowy.  Po kilku dniach zadzwoni do Ciebie konsultant, aby dokończyć rejestrację.

Podpisz umowę i spełnij 2 proste warunki

 • Najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku
 • Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł, nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. ( Jeżeli kartę założysz w lipcu, transakcji trzeba dokonać do końca września)

Możesz dokonywać płatności w dowolnej formie – w stacjonarnych sklepach, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1000 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączna sumę powyżej 1000 zł. Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej.

Inne Promocje Karty Kredytowej Citi Simplicity

Szukasz innej promocji karty kredytowej Citi Simplicity? Sprawdź poniższe propozycje:

 • Wielki konkurs karty kredytowej Citi Simplicity, pula nagród 500 000 zł

Odbierz Nagrodę

To wszystko co musisz zrobić ! W kolejnym miesiącu bank poinformuje Cię o spełnieniu wszystkich warunków. Od tego momentu w ciągu 30 dni otrzymasz głośnik JBL Flip 3.

Dodatkowe informacje o głośniku i karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 04.09.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
19 komentarzy on “Zgarnij Głośnik JBL Flip 3 za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi bank!”
 1. olalala

  czy jak zrobie przelew na 1000 zl na inne konto to bedzie jako tranzakcja ? czy musi to byc platnosc w sklepiebe

  Odpowiedz
  1. finhack

   Niestety muszą to być transakcje kartą, przelew w tym przypadku nie zadziała.

   Odpowiedz
 2. ikar

  A jaki jest w tym haczyk?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Brak haczyków, regulamin oraz tabela opłat i prowizji znajduje się pod artykułem.

   Odpowiedz
 3. Szymon

  Jak wyglada proces rezygnacji z karty i zamknięcia rachunku?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Pierwszym krokiem jest spłata całego zadłużenia. Wniosek o rezygnacje z karty możemy złożyć poprzez system transakcyjny, infolinie, pocztę tradycyjną lub w oddziale. Okresy wypowiedzenia to 30 dni i przy zamykaniu karty nie ponosimy dodatkowych kosztów. Najszybsza metodą jest złożenie rezygnacji przez system transakcyjny. W tym przypadku wybieramy w systemie transakcyjnym kontakt z bankiem —> zapytaj/złóż zlecenie —>Karty Kredytowe—->Zamknięcie karty.

   Odpowiedz
 4. Michał

  W jakim terminie od dokonania płatności na 1000zl można zamknąć konto I jakie są ewentualne koszty?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Po otrzymaniu głośnika możemy zrezygnować z karty.Sam koszt rezygnacji to 0 zł. Ponadto nie zapłacimy za obsługę karty, o ile spłacimy nasze zobowiązanie w terminie (w okresie bez-odsetkowym).W przypadku tej karty mamy na to 26 dni po wygenerowaniu wyciągu.

   Odpowiedz
   1. Michał

    Czyli jeśli po 2 dniach od dostania karty, zrobię ten przelew na ponad 1000 zł, a trzeciego dnia zamknę kartę, to nic nie zapłacę?

    Odpowiedz
 5. Tomek

  Ja już wypełniłem warunki – ponad 1000 zł wydałem kartą i czekam na głośniczek 😀

  Odpowiedz
 6. monika

  Hej według mnie dostaniesz głośnik dopiero po spełnieniu warunków. Z resztą powyżej jest napisane, że bank wyśle głośnik w 30 dni. Więc teorytycznie jest cień szansy, jeżeli wszystko zrobisz mega szybko. Ale moim zdaniem dostaniesz głośnik po wczasach i będziesz miał na kolejny wyjazd 🙂

  Odpowiedz
 7. Mateusz

  Skorzystałbym z promocji, gdyby udało się dostać głośnik w przeciągu dwóch tygodni (data wyjazdu na wczasy). Czy jest to realne?

  Odpowiedz
 8. Błażej

  Witam. Jakie będą realne koszty poniesione przeze mnie przy wydaniu jedynie 1000 złotych przy pomocy karty. Czy mogę spłacić ja natychmiast po wykonaniu warunków umowy i zamknąć rachunek oraz kartę?

  Odpowiedz
  1. finhack

   0 zł, trzeba jedynie pamiętać by spłacić kartę w okresie bez odsetkowym. Przykładowo na tej karcie ma Pan miesięczny okres rozliczeniowy w którym dokonuje Pan płatności, po tym okresie następuje okres bez odsetkowy 26 dni. Jeżeli w tym okresie dokona Pan spłaty całości zadłużenia żadne odsetki nie zostaną naliczone. W najlepszym wypadku ma Pan 56 dni na spłatę zadłużenia, w najgorszym 26 dni od momentu dokonania transakcji. Bank dodatkowo wysyła bezpłatne SMSy przypominające o spłacie karty w danym terminie.

   Odpowiedz
 9. Damian

  A te wpłaty, to mają być z firmy? Czy jak sam wpłacę i wydam wymaganą kwotę, to też należy mi się głośnik?

  Odpowiedz
  1. finhack

   W tej promocji nie ma obowiązku wpływu, jedynie trzeba dokonać płatności na min. 1000 zł. Zakłada Pan jedynie kartę kredytowa wraz z rachunkiem rozliczeniowym. Bank będzie wymagał od Pana dokumentów potwierdzających zatrudnienie (aby określić Pana zdolność kredytową).

   Odpowiedz
 10. Bogus

  Na stronce czytałem że niby ma to zajmować do 5 dni. Do mnie zadzwonili 6tego, ale dalej już poszło w miarę sprawnie.

  Odpowiedz
 11. Silvio

  Hej, wysłałem wniosek o założenie konta. Minęły 2 dni i nadal nie miałem kontaktu ze strony banku?
  Ktoś też tyle czekał? Dzięki za info

  Odpowiedz
  1. finhack

   To bardzo popularna promocja i wiele osób z niej korzysta. Bank może potrzebować nawet do tygodnia czasu na kontakt, wiec sugerujemy cierpliwość.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *