Konto w ING Bank Śląski zgarnij do 200 zł premii!

0
200 zł
Premii

Konto w ING premia

Konto w ING Bank Śląski to doskonała okazja do zmiany rachunku. Każdy nowy klient za założenie konta i spełnienie warunków otrzyma do 200 zł. Obecny bonus wzrósł o 40 zł względem standardowo proponowanych 160 zł. Tym samym, jeżeli chcieliśmy założyć konto w ING, warto to zrobić własnie teraz!

Czym się wyróżnia ING Bank Śląski na tle rynku? Pierwszym plusem oferty jest karta wielowalutowa, dzięki której możemy płacić jedną kartą w 4 rożnych walutach. ING praktycznie jako jedyny umożliwia wypłatę EURO z niektórych bankomatów własnych. Część osób może zainteresować limit w rachunku bieżącym, którego roczna obsługa kosztuje tylko 1,8% (min. 68 zł). Jednocześnie to jedyne konto, z którego możemy zrezygnować natychmiast (brak okresu wypowiedzenia). Jeśli konto nam się nie spodoba, możemy je zamknąć od reki w jednym z oddziałów ING. Więcej informacji o rachunku znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Kto może skorzystać z premii?

Każdy klient, który nie posiadał żadnego Konta z Lwem w ING od 01.01.2021 roku. Jeżeli spełniasz ten warunek wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i spełnić poniższe warunki. Celem skorzystania z promocji i odebrania 200 zł, podczas wnioskowania o konto należy założyć kartę debetowa oraz rachunek oszczędnościowy. Oferta dostępna jedynie online, nie ma możliwości założenia konta w oddziale.

Jak uzyskać prawo do 200 zł bonusu dla nowych klientów?

Krok 1
 • do 31.06.2022 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (link dostępny w artykule)
 • Złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym
 • Wyraź zgody marketingowe (w tym profilowane informacje handlowe)
Krok 2
 • Do 30.09.2022 wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł  za pomocą karty lub BLIK’a.
Premia za krok: 120 zł
Krok 3
 • Również do 30.09.2022 wykonaj min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych.
 • Dodatkowo należy zapewnić w trzech rożnych miesiącach minimum jeden wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1 000 zł. – Bank weźmie pod uwagę tylko środki pochodzące z kont firmowych. Nie otrzymasz bonusu za przelew środków z konta osobistego w innym banku.
 • Ostatni krok to stworzenie przynajmniej jednego celu oszczędnościowego na OKO i na dzień 30.09.2022 należy mieć na celu/celach saldo w kwocie min. 300zł.
Premia za krok: 80 zł

Obie premie 120 zł + 80 zł zostaną wypłacone na konto oszczędnościowe do 17.10.2022 roku, o ile dalej będziemy jego posiadaczem. Oczywiście możemy wykonać tylko krok 1+2, wtedy otrzymamy 120 zł. Niestety warunki do spełnienia kroku 3 są bardziej wymagające, natomiast sam bonus relatywnie niewielki.

Warunki dla osób młodych – Konto Mobi

Osoby młode mogą skorzystać z tańszej wersji rachunku, w której darmowe jest prowadzenie konta oraz karta płatnicza! Jedynym warunkiem jest wiek poniżej 26 roku życia. Dla tej wersji rachunku osobistego bank również przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 200 zł. Osoby młode maja łatwiejsze warunki promocji.

 • do dnia 30.06.2022r – złóż wniosek na stronie banku o konto wraz z kartą, oraz dodatkowe Konto oszczędnościowe. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, która jest niezbędna do uzyskania premii.
 • Po założeniu konta do 31.08.2022 wykonaj min. 10 transakcji Karta lub BLIK. Za ten krok bank wypłaci 120 zł. 
 • 80 zł otrzymasz za wykonanie minimum 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (np. zakupy na allegro). Dodatkowo należy smart saver i na dzień 31.08.2022 posiadać na celu/celach saldo w kwocie min.30 zł.

Oba bonus trafią na nowo założone konto oszczędnościowe do dnia 16.09.2022, o ile będzie ono dalej aktywne.

Najważniejsze informacje – rachunek bankowy

Szczegółową analizę konta znajdziesz w naszej porównywarce. Najważniejsze punkty to:

 • darmowe prowadzenie rachunku
 • 0 zł –przelewy internetowe
 • 0 zł za kartę w przypadku dokonania płatności na min. 300 zł w danym miesiącu, w przypadku braku płatności opłata wyniesie 7 zł/m-c.

Bank ma w swojej ofercie bardzo interesujący produkt jakim jest karta wielowalutowa (jedna karta może być powiązana z kilkoma rachunkami walutowymi).

Podsumowanie

Za wykonanie 2 prostych kroków możemy otrzymać 120 zł. Problem może sprawić jedynie otrzymanie 80 zł premii za ostatni bonus, który jest związany z wpłatą min. 1000 zł wynagrodzenia. Konto w ING jest bardzo interesującą propozycją, nie tylko ze względu na bonus, ale wszechstronne produkty, które może nam zaoferować bank. Obok wysokoprocentowego rachunku oszczędnościowego, możemy skorzystać z bardzo ciekawego produktu jakim jest karta wielowalutowa. Produkt polecamy szczególnie osobą młodym, które prowadzenie konta oraz karty otrzymują bezwarunkowo za darmo! 

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – 200 zł za otwarcie konta Direct
Regulamin promocji – 200 zł za otwarcie konta MOBI
Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2022r.
Co możesz zyskać:
200 zł premii
Dla kogo:
Klient, który nie posiadał żadnego Konta z Lwem w ING od 01.01.2021 rok
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.