fbpx

Konto w ING Bank Śląski zgarnij do 160 zł premii plus skorzystaj z konta oszczędnościowego!

Konto w ING

Konto w ING Bank Śląski to doskonała okazja do zmiany rachunku. Każdy nowy klient za założenie konta i spełnienie warunków otrzyma do 160 zł. Bank ING co jakiś czas oferuje promocje dla obecnych klientów – ostatnio można było zyskać do 120 zł za przeniesienie wynagrodzenia oraz 20 zł za płatności mobilne. Naszym zdaniem warto założyć rachunek w tym banku na dłużej niż sam okres promocji!

Czym się wyróżnia ING Bank Śląski na tle rynku? Pierwszym plusem oferty jest karta wielowalutowa, dzięki której możemy płacić jedną kartą w 4 rożnych walutach. ING praktycznie jako jedyny umożliwia wypłatę EURO z niektórych bankomatów własnych. Część osób może zainteresować limit w rachunku bieżącym, którego roczna obsługa kosztuje tylko 1,8% (min. 68 zł). Jednocześnie to jedyne konto, z którego możemy zrezygnować natychmiast (brak okresu wypowiedzenia). Jeśli konto nam się nie spodoba, możemy je zamknąć od reki w jednym z oddziałów ING. Więcej o rachunku przeczytacie na dedykowanej stronie.

Kto może skorzystać z premii?

Każdy klient, który nie posiadał żadnego Konta z Lwem w ING od 01.10.2019 roku. Jeżeli spełniasz ten warunek wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i spełnić poniższe warunki. Oferta dostępna jedynie online.

Jak uzyskać prawo do 160 zł bonusu dla nowych klientów?

 • do dnia 31.03.2021r – złóż wniosek na stronie banku o konto wraz z karta. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, która jest niezbędna do uzyskania premii. Co ciekawe naszą tożsamość możemy potwierdzić przelewem weryfikacyjnym, dzięki czemu nie musimy wychodzić nawet z domu.
 • Po założeniu konta wykonaj do 30.06.2021r transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 1 000 zł. Płatności możesz dokonać w punktach stacjonarnych lub przez Internet. Po wykonaniu tego kroku otrzymasz 100 zł premii!
 • 60 zł bonusu otrzymasz za wykonanie minimum 3 płatności BLIK przez internet (np. zakupy na allegro ). Dodatkowo należy zapewnić w trzech rożnych miesiącach minimum jeden wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1 000 zł. – Bank weźmie pod uwagę tylko środki pochodzące z kont firmowych. Nie otrzymasz bonusu za przelew środków z konta osobistego w innym banku. Dodatkowo należy stworzyć przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO i na dzień 30.06.2021 posiadać na celu/celach saldo w kwocie min.300 zł.
 • Warunki należy spełnić do 30.06.2021 roku.

Oba bonus trafią do nas  do dnia 15.07.2021, o ile będzie ono dalej aktywne.

Warunki dla osób młodych – Konto Mobi

Osoby młode mogą skorzystać z tańszej wersji rachunku, w której darmowe jest prowadzenie konta oraz karta płatnicza! Jedynym warunkiem jest wiek poniżej 26 roku życia. Dla tej wersji rachunku osobistego bank również przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 160 zł. Osoby młode maja łatwiejsze warunki promocji.

 • do dnia 31.03.2021r – złóż wniosek na stronie banku o konto wraz z kartą, oraz dodatkowe Konto oszczędnościowe. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, która jest niezbędna do uzyskania premii.
 • Po założeniu konta do 30.04.2021 wykonaj min. 10 transakcji Karta lub BLIK. Za ten krok bank wypłaci 100 zł. 
 • 60 zł otrzymasz za wykonanie minimum 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (np. zakupy na allegro). Dodatkowo należy stworzyć przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO i na dzień 30.04.2021 posiadać na celu/celach saldo w kwocie min.102 zł.

Oba bonus trafią na nowo założone konto oszczędnościowe do dnia 14.05.2021, o ile będzie ono dalej aktywne.

Najważniejsze informacje – rachunek bankowy

Szczegółową analizę konta znajdziesz w naszej porównywarce lub na stronie dedykowanej. Najważniejsze punkty to:

 • darmowe prowadzenie rachunku
 • 0 zł –przelewy internetowe
 • 0 zł za kartę w przypadku dokonania płatności na min. 300 zł w danym miesiącu, w przypadku braku płatności opłata wyniesie 7 zł/m-c.

Bank ma w swojej ofercie bardzo interesujący produkt jakim jest karta wielowalutowa (jedna karta może być powiązana z kilkoma rachunkami walutowymi).

Podsumowanie

Za wykonanie 2 prostych kroków możemy otrzymać 100 zł. Problem może sprawić jedynie otrzymanie 60 zł premii za ostatni bonus, który jest związany z wpłatą min. 1000 zł wynagrodzenia. Konto w ING jest bardzo interesującą propozycją, nie tylko ze względu na bonus, ale wszechstronne produkty, które może nam zaoferować bank. Obok wysokoprocentowego rachunku oszczędnościowego, możemy skorzystać z bardzo ciekawego produktu jakim jest karta wielowalutowa. Produkt polecamy szczególnie osobą młodym, które prowadzenie konta oraz karty otrzymują bezwarunkowo za darmo! 

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – 160 zł za otwarcie konta Direct
Regulamin promocji – 160 zł za otwarcie konta MOBI
Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0