Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

0

Dla kogo Konto Otwarte na Ciebie w wersji dla młodych?

Konto Otwarte na Ciebie w  BNP Paribas to dużo ciekawszy wariant rachunku. W tej wersji zyskujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych! Wystarczy wybrać kartę Otwartą na Dziś do konta osobistego. Dla osób młodych ten wariant plastiku to jedyny słuszny wybór! Jeżeli nie ukończyliśmy 26 lat za prowadzenie rachunku oraz karty nic nie zapłacisz.

Dodatkowe usługi – Konto Otwarte na Ciebie

Bank BGZ BNP wspiera całkiem sporą ilość nowych technologii; zakładając rachunek online będziemy mogli skorzystać z  m.in. Google Pay, Apple Pay, Blik, Master Pass. W tej kwestii bank wypada naprawdę dobrze.
Niestety bank oferuje tylko 2 rachunki walutowe (EUR, USD) i nie oferuje kart płatniczych do tych rachunków. W ofercie nie znajdziemy też dedykowanego kantoru walutowego.

Porównanie kont osobistych – BGŻ BNP Paribas

Rachunek w tym banku jest jednym z najtańszych w naszym zestawieniu. Powyższe konto jest bardzo dobrym wyborem dla osób młodych lub aktywnie korzystających z karty. Dla osób bardziej wymagających powyższy rachunek może okazać się niewystarczający, pomimo iż bank wspiera dużą ilość nowych technologii.Bank nadrabia braki w swojej ofercie bardzo dobrymi promocjami oraz bonusami dla nowych klientów. Jest to naprawdę solidna oferta dla osób chcących skorzystać z promocji bankowych !

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *