Alior Bank Sesje wychodzące i przychodzące

0

Spodziewając się przelewu, możemy być zainteresowani tym, kiedy konkretnie pieniądze znajdą się na naszym koncie. To, kiedy przelane środki wpłyną na rachunek odbiorcy uzależnione jest od dwóch banków – banku nadawcy i banku odbiorcy. Chcąc określić dokładny czas otrzymania przelewu, najlepiej zapoznać się z godzinami sesji wychodzących w banku nadawcy i przychodzących w banku odbiorcy. Ewentualne opóźnienia w księgowaniu przelewów nie przekraczają zwykle 15 minut. Alior Bank sesje wychodzące i przychodzące prezentujemy poniżej

Sesje wychodzące

08:20
I Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 08:20

12:20
II Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 12:20

15:10
III Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 15:10

Sesje przychodzące

11:00
I Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 11:00

15:00
II Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 15:00

17:00
III Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 17:00

Jeśli odbiorca i nadawca posiadają konto w tym samym banku (przelew wewnętrzny), przelane środki dotrą na rachunek odbiorcy w trybie natychmiastowym – w ciągu kilku minut.

W sytuacjach pilnej potrzeby finansowej czy nieprzewidzianego wydatku Alior Bank umożliwia klientom wykonywanie przelewów natychmiastowych Express Elixir oraz przelewów BlueCash. Przelewy tego typu gwarantują, że pieniądze znajdą się na rachunku odbiorcy w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu, minut. Ich koszt dla flagowego rachunku osobistego znajdziecie w rankingu. W przypadku konta firmowego dane dostępne w rankingu kont firmowych.

W przypadku przelewów SORBNET (przychodzące i wychodzące) środki trafiają na konto odbiorcy tego samego dnia, jeśli zlecenie przelewu zostało wykonane do godziny 14:50. Przelewy wykonane po tej godzinie dotrą na rachunek odbiorcy następnego dnia.

Maksymalna kwota przelewu w Alior Banku to 1 mln zł.

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Przydały Ci się te informację? Zostaw ocenę!
Zostaw ocenę!
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *